ÇALIŞMA iLKELERİMİZ

NOVA Psikoloji, Eğitim, Danışmanlık Çalışma İlkeleri

* Nova'da Türk PDR Derneği ve Türk Psikologlar Derneği tarafından kabul edilen tüm etik kurallar geçerlidir. * Nova'da her danışanın mahremiyetine özen gösterme temel ilkemizdir. * Nova'da danışanın paylaştığı bilgiler gizli tutulur. Sadece danışanın kendisine ve başkasına zarar verme durumu ortaya çıktığı zamanlarda gizlilik esası bozulur.

* Nova'da danışanlara eşit şekilde saygı gösterilir. Her danışan önyargısız ve tarafsız dinlenir. * İhtiyaç duyulması halinde danışan bilgilendirilerek gerekli uzmanlara (psikiyatri, nörolog gibi) yönlendirme yapılır.

SEANS İLKELERİ

  • Seanslar saat başlarında başlar ve 50 dk. sürer.
  • Tarafımızdan kaynaklanan seans gecikmeleri sürenin sonuna eklenir.
  • Danışan tarafından yapılacak seans iptalleri 24 saat önceden tarafımıza bildirilmelidir.

MİSYON

NOVA Psikoloji, Eğitim, Danışmanlık olarak misyonumuz; bizimle yolları kesişen; çocuk, ergen ve yetişkin bireylerin sosyal/duygusal/eğitsel yaşantılarındaki psikolojik iyi oluş güçlerini ortaya çıkararak toplum ruh sağlığı hizmetine katkıda bulunmaktır.

VİZYON

NOVA Psikoloji, Eğitim, Danışmanlık olarak vizyonumuz;ilke ve amaçlarımız doğrultusunda psikoterapi ile eğitim alanındaki güncel yaklaşımları yakından takip etmek. Psikoterapi ve eğitim alanlarında model olmaktır.

Sorularınız İçin

info@novapsikoloji.com

Bizi Arayın

+0 216 455 28 11